Генералният директор на Българската национална телевизия (БНТ) Милена Милотинова изпрати поздравителен адрес до председателя на Управителния съвет на Съюза на българските журналисти Снежана Тодорова по случай 7 май- Деня на радиото и телевизията.
„В този празничен ден, символ на силата на словото и значимостта на достоверната информация, бих искала да изразя своята признателност към дейността на СБЖ в подкрепа на българската журналистическа общност“, пише Милотинова в адреса.
„Вярвам, че заедно ще продължим да пазим достойнството на професията, да насърчаваме най-високите журналистически и етични стандарти.“, подчертава още генералният директор на БНТ .
Copyright © 2022
Съюз на българските журналисти. Изработка ApplaDesign.